Зчеплення МТЗ

Код товару: 000666

0

На складі

Виробник - RIDER..

Код товару: 000367

0

На складі

..

Код товару: 000429

0

На складі

h=48 ммd=13 ммМ10..

Код товару: 000430

0

На складі

..

Код товару: 000432

0

На складі

D=20 ммD=16 ммd=13 мм..

Код товару: 000053

0

На складі

..

Код товару: 000052

0

На складі

..

Код товару: 000459

0

На складі

..

Код товару: 000428

0

На складі

D=21 ммd=16 мм..

Код товару: 000049

0

На складі

..

Код товару: 000431

0

На складі

D=21 мм..

Зчеплення МТЗ

Зчеплення до трактору МТЗ

    Зчеплення МТЗ – це деталь, яка служить для передачі крутного моменту від двигуна до трансмісії. Зчеплення трактора захищає деталі трансмісії та двигуна від поломок і пошкоджень під час різкого підвищення обертів колінчатого вала двигуна або швидкості руху трактора.

    Завдяки зчепленню техніка може рухатися з місця плавно, без ривків. А під час гальмування колінчатий вал двигуна легко роз’єднується з трансмісією. Основними елементами зчеплення є фрикційні диски, які зібрані в муфти чи гальма.

Корзина зчеплення МТЗ

    У кожному тракторі, автомобілях чи інший техніці з механічною коробкою передач використовується фрикційне зчеплення, основу якого становить спеціальний вузол – корзина зчеплення.

    Корзина зчеплення МТЗ – це деталь механізму зчеплення, яка прикріплена до маховика дизеля. Її головним завданням є забезпечення зчеплення і розчеплення з диском в момент натискання на корзину підшипником. Корзина зчеплення – однодискова, фрикційного типу, постійно замкнута, суха.

     Корзина МТЗ – це простий, але водночас надійний вузол трансмісії. Проте іноді можуть виникати несправності, про які вам необхідно знати.

     Зокрема, найчастіше доводиться стикатися з викривленням натискного диска, обломами пелюсток діафрагменної пружини, поломками пружин і важелів у важільних корзинах. Але вищезазначені ознаки характерні й для інших несправностей, тому, перед тим як знімати та змінювати корзину, варто зробити діагностику всієї системи. Деякі моделі корзин цілком можна ремонтувати, хоча більшість сучасних діафграменних корзин простіше та водночас дешевше повністю замінити.

     Важливо пам’ятати, що для заміни потрібно вибирати лише ті вузли, які рекомендовано виробниками транспортних засобів, адже корзини інших типів та моделей можуть не підійди і згодом будуть працювати некоректно, що в подальшому може призвести до серйозніших поломок. Щодо демонтажу старої корзини та монтажу нової: дотримуйтесь правил послідовності, що написані в інструкції по ремонту транспортного засобу, також рекомендується використовувати спеціальні пристосування для центрування веденого диска. Якщо будете дотримуватися всіх інструкцій, тоді корзина зчеплення буде відмінно працювати, забезпечуючи впевнене управління трансмісією автомобіля в будь-яких умовах.

     У свою чергу, наш інтернет-магазин magistr-auto пропонує вам широкий вибір товарів за оптимальними цінами, зокрема зчеплення МТЗ та корзини МТЗ. За вашими побажаннями ми зможемо підібрати техніку нову чи Б/У. За гарантію та якість техніки вам не варто хвилюватися, адже ми працюємо лише з перевіреними виробниками!

     Доставку товарів здійснюємо по всій території України, а постійним клієнтам пропонуємо систему знижок!