Задній і передній міст МТЗ

Код товару: 000786

0

На складі

..

Код товару: 001037

0

На складі

..

Код товару: 000055

0

На складі

..

Код товару: 000053

0

На складі

..

Код товару: 000049

0

На складі

..

Код товару: 000465

0

На складі

..

Задній і передній міст МТЗ

Передній міст МТЗ

У тракторах МТЗ кожна запчастина має своє призначення і на перший погляд у них усе однакове, проте мости мають відмінності, зокрема передній міст МТЗ-80 та МТЗ-82. У чому все-таки різниця? Передній міст МТЗ-80 виконує роль опори для передньої частини трактора, а передній міст МТЗ-82 за допомогою передніх коліс і рульового управління забезпечує підтримку напрямку руху. Міст передній МТЗ-82 покращує прохідність трактора, збільшує швидкість пересування та тягової сили, має колесні редуктори, чим він і відрізняється від МТЗ-80.

Міст передній МТЗ, як і будь-яка техніка, може вийти з ладу через певні несправності, зокрема постійно підвищений шум під час роботи, витікає мастило, стукіт при русі – ці ознаки можуть свідчити про зношення або поломку підшипників редуктора, пошкодження підшипників внутрішнього шарніру, зношені манжети тощо. Якщо виникає будь-яка з вказаних поломок, тоді необхідно терміново замінити деталі мосту. За необхідності ви можете купити передній міст або деталі до нього за оптимальними цінами в нашому інтернет-магазині magistr-auto. Наші співробітники нададуть компетентну консультацію, а також допоможуть вам із вибором та оформленням товарів.

Задній міст МТЗ

Міст задній МТЗ слугує для передачі крутного моменту від КПП до колеса. Задній міст МТЗ 80/82 розташований в литому чавунному корпусі, який є масивною частиною трансмісії трактора, тому цей міст є опорою трактора, а за допомогою підвіски кріпиться до рами або до несучого кузова.

Поломки в цьому агрегаті бувають доволі часто. Це може відбутися через сильне перевантаження, недостатній рівень мастила в задньому мосту, при неправильній експлуатації, можлива поломка корпусу через пошкоджені диски фрикційної муфти тощо.

Вищезазначених та інших багатьох поломок можна уникнути, а для цього потрібно дотримуватися певних правил:

  1. перевіряйте мастило та стежте за тим, щоб його було достатньо для роботи вузлів та не виникало протікань;
  2. вчасно замінюйте гальмівні накладки, щоб не доводити їх до непридатності;
  3. час від часу перевіряйте стан деталей, чи є дефекти, осколи тощо.

У нашому інтернет-магазині magistr-auto є широкий асортимент вибору товарів у каталозі. Ви завжди можете знайти та купити нові та Б/У запчастини для заднього мосту МТЗ, зокрема знайдете шестерні, манжети та інші комплектуючі. Доставку товару ми здійснюємо по всій території України, а оплату за товар ви можете зробити на картку чи післяплатою (накладним платежем).